P-P-MAT, celní jednatelství
česká verze english version deutche version

novinky
informace
profil
služby
školení
ceník
kontakty
odkazy

Profil
Profil firmy P-P-MAT, s.r.o.

Naše firma JUDr. Pavel Matoušek, P-P-MAT vznikla v roce 1991 na základě živnostenského listu. V roce 2000 jsme se s ohledem na růst naší firmy rozhodli ke změně formy podnikání a od 1.1.2001 se naše firma transformovala na společnost P-P-MAT, s.r.o..

Naše firma se od roku 1991 zabývá zejména činností celního jednatelství a poradenstvím v oblasti zahraničního obchodu. Obchodní politika firmy je zaměřena na kvalitu, komplexnost a rychlost poskytovaných služeb a na snahu maximálně šetřit čas našich klientů. Odborností našich služeb chceme zajistit našim klientům, že se z neznalosti nedopustí porušení celních předpisů. Za výsledek naší činnosti neseme plnou odpovědnost. Služby v uvedené oblasti poskytujeme komplexní tj. od první informace, přes vyřizování běžných celních formalit spojených s projednáváním zboží v dovozu, vývozu, tranzitu i ostatních celních režimů, až po speciální celněprávní úkony a služby spojené se žádostmi, stížnostmi, projednáváním porušení celních předpisů, odvolání do rozhodnutí celní správy a spory s celní správou. Služby poskytujeme našim klientům v kancelářích našich provozoven, ale zavedli jsme i služby "až do domu", takže šetříme Váš čas, Vy nemusíte opustit svou firmu, my přijedeme za Vámi.

Kancelář naší firmy najdete na adrese Vinohradská 74, 618 00 Brno, u Celního úřadu Brno - MND. Celní odbavení provádíme i na pracovišti Brno - letiště. Pracovní doba je pondělí až pátek v době od 7:00 do 15:30 hod. Po dohodě je možná i individuální pracovní doba.

Ceny jsou smluvní a tyto ceny garantujeme vždy na celý kalendářní rok. Jsme plátci DPH a ceny našich služeb jsou zatíženy 19% sazbou DPH. Jednotlivé služby jsou zpoplatňovány podle platného ceníku. Za poskytnuté služby je možné platit v hotovosti nebo bezhotovostně formou bankovního převodu.

Komplexní služby poskytujeme na základě písemného zplnomocnění k zastupování, přičemž garantujeme serióznost našeho jednání a odpovědnost za poskytnuté služby. Pro oboustrannou právní jistotu je také možné spolupráci podložit mandátní smlouvou, kterou Vám po osobním projednání v návrhu předložíme.

Garantujeme ochranu obchodního tajemství klienta a mlčenlivost pracovníků naší firmy ke třetím osobám.

Datum: 23.06.2024
Čas: 07:47:51

 Informace e-mailem
 nápověda - odhlášení

 
 novinky     informace

 Podporujeme projekt

Export do SRN

 Podpořte náš server

Klikněte si pro více informací
zpět na předchozí stránku
tisk stránky
poslat odkaz e-mailem

nahoru home kontakt e-mail
(c) 2000-2006 powered by cekit.cz