P-P-MAT, celní jednatelství
česká verze english version deutche version

novinky
informace
profil
služby
školení
ceník
kontakty
odkazy

Novinky
zasílání novinek na Váš e-mail

Založili jsme účet u eBanky17.09.2001 13:37
V rámci podpory moderních technologií jsme založili bankovní účet u eBanky. Nabízíme tak možnost našim klientům, kteří mají u eBanky také vedený účet, využívat výhod, které tato banka nabízí. Výrazně se tak urychlí zpětná vazba bankovních převodů zejména v rámci ručení a placení celních dluhů. V případě dotazů na možnosti využití se na nás s důvěrou obraťte. Číslo nového účtu se dozvíte v sekci kontakty.

Nový design serveru p-p-mat.cz16.12.2000 23:46
Představujeme Vám nový design serveru p-p-mat.cz. Celý server dostal jednotný grafický vzhled při splnění požadavku jednoduchosti a rychnosti. Propracovali jsme navigaci, kterou se snažíme zpřehlednit orientaci v jednotlivých sekcích. Další aplikace, které pro Vás připravujeme, jsou ve fázi vývoje.

P-P-MAT, s.r.o.10.12.2000 11:06
Naše firma JUDr. Pavel Matoušek, P-P-MAT se rozrostla natolik, že jsme se rozhodli ke změně formy podnikání. Dne 1. ledna 2001 se naše firma transformuje z fyzické osoby podnikatele na společnost P-P-MAT, s.r.o.
Naším cílem je Vaše spokojenost a věříme, že i tato změna přispěje ke zkvalitnění a rozšíření námi poskytovaných služeb.

Nabídka školení18.10.2000 07:47
Připravili jsme pro Vás nabídku školení v celní problematice a zahraničním obchodě. Není-li na Vámi požadované školení vypsán termín, nebo Vám vypsaný termín nevyhovuje, kontaktujte nás pomocí připraveného formuláře. Využijte i možnost vytvořit si vlastní školení na míru, kdy si sami určíte náplň a navrhovaný termín. Více v sekci školení.

Mobilní spojení do našich kanceláří24.07.2000 19:24
Nabízíme Vám možnost telefonicky kontaktovat naše pracovníky i na telefonních číslech našich firemních mobilních telefonů. Vycházíme tak vstříc Vám, našim mobilním klientům, a šetříme provoz Vašich mobilních telefonů. Více se dozvíte v sekci kontakty.

Celní jednatelství P-P-MAT a novela živnostenského zákona - zákon č. 356/99 Sb.24.05.2000 13:22
Splňujeme podmínky pro provozování činnosti celního jednatelství, které určuje novela živnostenského zákona - zákon č. 356/99 Sb. Dne 31. 3. 2000 nám Živnostenský úřad vydal živnostenský list na vázanou živnost "Zastupování v celním řízení". Provozování naší činnosti je tedy již v předstihu v souladu se zákonem. Více se o novele živnostenského zákona - zákon č. 356/99 Sb. dozvíte v sekci informace.

Služby "až do domu"05.05.2000 16:13
Vedení kompletní celní agendy naší firmou ve firmě klienta (včetně agendy aktivního zušlechťovacího styku a celních skladů). Poradenská a konzultační činnost, tj. tarifování, licence, celní preference, osvobození od cla, informativní výpočet celního dluhu, původ zboží, dodací podmínky, dopravní náklady apod. ve firmě klienta nebo v prostorách naší firmy. Odborné vzdělávání pro uzavřené kolektivy pracovníků firem přicházejících do styku se zahraničním obchodem v problematice celních předpisů a souvisejících oborů ve firmách klientů nebo v prostorách naší firmy. Kurýrní služba - dovoz i odvoz dokladů a zásilek do i ze sídla firmy našeho klienta v Brně a okolí.

Registrace ochranné známky13.04.2000 09:44
Naše firma zaregistrovala u Úřadu průmyslového vlastnictví ochrannou známku P-P-MAT.

Datum: 26.07.2024
Čas: 06:16:26

 Informace e-mailem
 nápověda - odhlášení

 
 novinky     informace

 Podporujeme projekt

Export do SRN

 Podpořte náš server

Klikněte si pro více informací
zpět na předchozí stránku
tisk stránky
poslat odkaz e-mailem

nahoru home kontakt e-mail
(c) 2000-2006 powered by cekit.cz