P-P-MAT, celní jednatelství
česká verze english version deutche version

novinky
informace
profil
služby
školení
ceník
kontakty
odkazy

Poradenství
Informace o poradenství - sjednání schůzky - poradenství on-line

Individuální konzultační schůzku je nejlépe sjednat alespoň s jednodenním předstihem telefonicky, faxem, elektronickou poštou, nebo formulářem.

Poradenství, kde klient nevyžaduje osobní schůzku, je možné zajistit písemně dopisem, faxem nebo elektronickou poštou. V těchto případech je nutné ve vstupní informaci podrobně popsat problém, nejlépe připojit kopie příslušných dokladů vztahujících se k problému. Řešení zpracováváme variantní, označíme klientovi doporučené nejvhodnější řešení, ale konečné rozhodnutí o způsobu řešení je ponecháno na rozhodnutí samotného klienta.

Poskytujeme informační službu o změnách v celních předpisech, a to formou charakteristiky změny předpisů s komentářem týkajícím se důsledků této změny v praxi. Příslušné informace jsou naší firmou vydávány neprodleně po zákonné publikaci novely či změny příslušného právního předpisu. Informační službu je nutné objednat předem a sjednat podmínky.

V rámci poradenské činnosti uveřejňujeme aktuální stručný přehled změn v předpisech upravujících celní problematiku v sekci Informace.

Datum: 23.06.2024
Čas: 09:15:01

 Informace e-mailem
 nápověda - odhlášení

 
 novinky     informace

 Podporujeme projekt

Export do SRN

 Podpořte náš server

Klikněte si pro více informací
zpět na předchozí stránku
tisk stránky
poslat odkaz e-mailem

nahoru home kontakt e-mail
(c) 2000-2006 powered by cekit.cz